Genta Güvenlik

2000 Yılında İş Güvenliği Sektörünün yeni konuşulmaya başladığı zamanlarda Adananın ilk İş Güvenliği Firması olarak işe başladık. 2002 Yılında 80 m2 bir atölyede 20 yıllık Paslanmaz Çelik Eşya üretim deneyiminin de verdiği tecrübe ile Acil Emniyet Duşları imalatına başladık. Sınırlı çeşit ile tüm olanakları değerlendirerek
imalatı yürütürken bu konuda Dünyada üretim yapan bazı büyük firmaları inceleyerek tüm çeşitleri Ülkemizde üretmek için yatırıma başladık.

1200 m2 Kapalı alanda gereken en modern makine ve teçhizatla kendi çapımızda Yurtdışına bağımlılığımızı azaltacak çeşitleri üretmeye başladık.

Genta

EN, ANSI, CE, Declaration of Comformity Belgelerini alarak kalitemizi ispatladık.

İso çalışmalarımıza hız vererek;

  • ISO 9001-2015 Kalite ve Yönetim Sistem
  • ISO 45001 . 2018 Ohsas İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 100002-2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi
  • ISO 14001-2015 Çevre Yönetim Sistemi ISO 31000 Risk Yönetimi belgelerini aldık.

Her yıl yeni bir ürün hedefimizi gerçekleştirerek süratle çeşitlerimizi artırdık. Sektörlere göre değişik ihtiyaçları da belirleyerek Sektör bazında bazı özel çalışmalar yaptık.

Dünyada üretilmeyen bazı çeşitler geliştirip başarılı bir şekilde üreterek Yurtdışına satmaya başladık. İngiltere, Almanya, Avusturya, Rusya, Bae, Katar, Sudan gibi pek çok Ülkeye satış yaptık yapmaya devam ediyoruz. Özellikle stratejik ürünler geliştirip ürettik dünyada var olan ürünleri ilave özelliklerle geliştirerek Yurtiçinde döviz kaybını önledik Yurtdışına satarak Ülkemize döviz kazandırdık.

120 nin üzerinde ürün çeşidimiz ile konusunda Uzman, Yetişmiş Makine Müh, Dış ticaret Uzm, İşletme Müh. Elektronik Müh. ve İşyeri Hekimin den oluşan kadromuzla yepyeni bir ürünle çok yakında müşterilerimizin hizmetinde olacağız.

Ayrıca Üretimine başlamayı planladığımız 3 ayrı Stratejik Proje Üzerinde Çalışıyoruz.

Biz çalışıyoruz, sürekli gelişerek çalışmaya devam ediyoruz.

İşimizi Seviyoruz.

Kurumsal
Hakkımızda
Kızılay Cad. Metak İşhanı No:16/B Seyhan / Adana
0 322 359 67 73
genta@gentaguvenlik.com
fabrika@gentaguvenlik.com
Genta Güvenlik
Karma Dijital
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram